Skip to main content

Juris

Vārda diena
23. aprīlis

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji

Pirmais tips. Intelektuālis, stingrs, mazliet vientuļš, tomēr apsēstības un zinātkāres pilns. Filozofs un matemātisku formulu risinātājs. Konstruktīvais prāts saplūst ar emocionālu spriedzi, elastīgumu, pārgalvīgu azartu. Spriedumos viņš ir kategorisks, pat nežēlīgs. Godkāres velns snauž šajā Juri. Otrais tips. Iet caur dzīvi vieglā ritmā, nekur neapdauzīdamies, svēti tic prieka kultam. Drošs un brīvs sabiedrībā. Skumjas neaptumšo ilgi viņa dvēseles trajektoriju. Nav mokošā duālisma starp pienākumu un tīkamo. Trešais tips. Nosvērts, sportisks, vīrišķīgi noslēgts. Šis Juris stāv uz stipra reālās dzīves pamata. Viņš ir uzticīgs savai ģimenei, mīl mājas atmosfēru. Ceturtais tips. Precīzais grāmatvedis, kuram neviens skaitlis nepaies secen, kurš katru palagu noliks savā vietā, kurš nekad nenokavēs nevienu darba stundu. Uz šiem Juriem balstās kantori, firmas, iestādes un departamenti. Viņi zina santīma un lata vērtību. Tie nešķiežas ar naudu un ir diezgan vientuli. Kaut izpalīdzīgi un atmaigst skaistu sieviešu barā.

Līdzīgi vārdi

Jurands Jureks Jurģis Jurijs Juriks Rjuriks

Komentāri

Man ir pazīstami Juri, tuvi- draugi, šie apraksti sakrīt viņiem, vienīgi otrais tips gan ne visiem piemīt. Uzticami draugi.

jo jurčiki ir labakie

Man kaut kā neliekas simpātisks vārds ''Juris'', bet katram jau ir savs viedoklis. Vienozīmīgi savam mazulim, tādu vārdu nelikšu. :)

pirmais un nedzaudz no ceturta

pirmais tips man 100% atbilst

man vis 100% sakrit!!!!!!!!!!!!

trešais un nedaudz no ceturtā :)

Pirmā tipa apraksts man der 100% :))

Es ari esu juris man ders uz 79% tocno:)

Esmu Juris,apraksts der man uz 60%

Popularitātes līkne