Skip to main content

Inga

Vārda diena
28. decembris

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji

Pirmais tips. Romantiķe, domas enerģija ir pozitīva, pati vienmēr neatvairāmu sapņu varā. Taču ikdiena ir patstāvīga un prot pārvarēt grūtības. Cilvēkus šķiro nevis labajos un ļaunajos, bet laimīgajos un nelaimīgajos. Ingai svešs kails aprēķins ar savu atklātību viņa var iemantot arī ienaidniekus. Ingā ir gan kalnā kāpēja drosme, gan ilgas pēc ielejas skaidrības. Nereti viņu vil pirmais iespaids par satikto svešinieku. Inga necieš nolaidību, pielīšanu un uzpūtību. Dzīve viņu gan lutina, gan arī ceļ viņas gaitā mūrus. Tikai smalkjūtība dod Ingai spēku. Otrais tips. Šī Inga ir mazliet švītīga, egoistiska un praktiskāka nekā pirmā tipa Inga, galvenais viņas dzīvē utilitāro vērtību vairošana.

Līdzīgi vārdi

Inge Ingeborga Ingemāra Ingera Ingēra Ingerūda Ingeta Ingita Ingmāra Ingra Ingre Ingreta Ingrīda Ingrida Ingrita

Komentāri

Pirmā tipa Inga ir tiešām Inga

Etimoloģiski vārdam ir skandināviska izcelmse. Vārds ārkārtīgi sens, Norvēģijā un Zviedrijā tas ir vīriešu vārds, bet visur citur sieviešu. Tiek asociēts ar ģermāņu dievību ING, kas tiek uzskatīta par auglības dievību un senas cilts Ingaevones radītāju kā arī par iepriekšējo inkārnāciju Frejam (arī dievība).

Bāc! Te ir tikai vārda īpašnieces raksturojumi?! Kur lai dabū vārda izcelsmi un nozīmi?! Ar šo pašu info ir pilni visi saiti, bet vajadzīgās informācijas nekur nav?

Nezinu ne vienu otrā tipa Ingu

Zēna vārds Inga, ir bijis diezgan populārs 1774.gadā. Senie suitu vādri. Bijis arī zēnu vārds Inta.

Esmu Inga bet zēns lol itkā 8 ar šo vārdu Latvijā nevaru atrast ko tas vārds nozīmē zēnam :(

Esmu Inga jau 40 gadus un pirmais vārda tips izsaka visu manu dzīvi.

"Esmu Inga, ar savu atklātību tiešām esmu iemantojusi nelabvēļus, nepatī pielīst un glaimot nepatiesi . Varbūt tie, kas to sagaida mani pieskaitītu pie otrā tipa. varu smagi strādāt mēnešiem, bet, ja izeju cilvēkos, tad sapucējos un visi domā, ka esmu vieglā ceļa gājēja. Man par to nāk smiekli:) "

Man pilnīgi tas pats... Un to, ka cilvēks cenšas visu izdarīt labi, nenozīmē, ka tā ir slikta īpašība. :p

Esmu Inga, ar savu atklātību tiešām esmu iemantojusi nelabvēļus, nepatī pielīst un glaimot nepatiesi . Varbūt tie, kas to sagaida mani pieskaitītu pie otrā tipa. varu smagi strādāt mēnešiem, bet, ja izeju cilvēkos, tad sapucējos un visi domā, ka esmu vieglā ceļa gājēja. Man par to nāk smiekli:)

Man ir klasesbiedrene Inga, viņa citus aprunā aiz muguras, izturās ļauni pret citiem,grib vienmēr būt labākā,egocentriska viņa ir.

Popularitātes līkne