Skip to main content

Inese

Vārda diena
18. maijs

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji

Vārds nāk no Spānijas un tulkojumā nozīmē "aita". Bet, tā kā aitas ir svēti dzīvnieki, šis vārds ir jauks. Pirmais tips. Krietna saimniece, kas prot minimāliem līdzekļiem panākt efektu. Māk izveidot pamatu zem kājām, jo prāts ir pārsvarā pār jūtām. Apdāvinātība reizēm kļūst Inesei par šķērsli, ja partneris izrādās galvas tiesu zemāks par viņu. Tad rodas plaisa. Jūtu dzīvē izaug bezdibeņi, bet Inese tiem pāri tiek ar atziņu, ka jebkurš pārdzīvojums reiz apsūb un rodas jauni iespaidi. Otrais tips. Nesavaldīga glūniķe, indīgi ņirdzīga (garšviela, kas nepieciešama dzīves asumam). Lietišķums viņas dzīvē aizsedz poēziju, ikdiena debesis. Šai Inesei viss ir skaidrs. Pat greizsirdībā viņa nepaceļas līdz grieķu varoņu līmenim.

Līdzīgi vārdi

Adīne Ādolfīne Albertīne Albertine Albīne Aleftine Aleksandrine Alevtīne Alīne Alvīne Alvine Andīne Augustīne Bernadīne Bernedīne

Komentāri

tagad sapratu kapec mani nosuc pa aitu vislaik

Tātad Inese ir aita , es esmu Inese ,vai...nejūtos aita

Kā jau komentāros minēts iepriekš: Vārds cēlies no cita personvārda Agnese. Tas savukārt visticamāk cēlies no vārda 'agnus', kas nozīmē "jērs" (latīniski, līdzīgi portugāliski un spāniski). Un neviss aita :)

es esmu Inese un man priekss par manu vardu, bet never piekrist raksturojumam, ko sniedz 99,9% majaslapas. proti, ka tulkojuma no spanu valodes inese nozime aita :O spaniski aita ir oveja. tiesam redzat lidzibu?? inese nak no varda agnese

Es esmu Inese un esmu priecīga,ka vecāki mani nosauca tieši tā(patiesībā vecmāmiņa šaubām pielika punktu)! Citu vārdu, nudien, negribētu! Ineses ir jaukas saskarsmē un atbildīgas par to,ko apņemas padarīt! :)

Tieši tā!

Es esmu Inese un ar to lepojos jo vārd Inese ir jauks!Visas Ineses ir labākas!!:)

Esmu Inese un pavisam noteikti domāju, ka viss uzrakstītais atbilst man un manam raksturam. :)

es esmu inese

tie līdzīgie vārdi vnk fascinē :D

Popularitātes līkne