Skip to main content

Edgars

Vārda diena
8. aprīlis

Balsot var tikai reģistrēti lietotāji

Smags raksturā, ass, neslēpj savas domas, vārdus īpaši neizmeklē. Citi no viņa mazliet baidās. Taču patiesībā cienīgs ir tikai viņa izskats, bet sirds maiga. Edgara neaizsargātība ir tikpat liela, cik viņa atskabargainība. Dīvaini, ka Edgari sīvo lieto daudz mazāk nekā Jāņi, taču Blaumanis viņam uzcēlis šo smago pieminekli. Edgars ir mūžīgā trauksmē, un drastiskais piegājiens dzīvē rada ap viņu pievilcības auru.

Līdzīgi vārdi

Edgards

Komentāri

Viss toč par mani. Approved!

Gluži tuvs apraksts man pazīstamiem Edgariem. Un par alkoholu arī varu piekrist, ļoti reti lieto abi pazīstamie Edgari.
Jā rakstnieki... parasti tiešām cilvēki uztver tieši tā, lai gan gadās arī smieklīgi, kad cilvēks to romānu nemaz nav lasījis, sagrābstījies valodiņas par tēmu un pasniedz, kā absolūto patiesību par cilvēku ... pašai vārds, kas ir kādā latvju romānā un ko tikai par to tēmu neesmu dzirdējusi, lielākoties cilvēki nav romānu vispār lasījuši jeb sapratuši...

Pilnigas mulkibas!

Man dēls ir Edgars Mīļāka un labsirdīgāka cilvēka uz šīs pasaules nav.Ļoti savdabīgs un paties.Necieš netaisnību,ļoti līdzjūtīgs.

Nu gandriz viss ir pareizs. Iznemot smago raksturu...

es milu savu teti un vinam sodien ir varda diena

manu teti sauc edgars

Man vīrs ir Edgars.Nepiekrītu "smagajam raksturam".Mums ir otrādi.Viegli un optimistiski sadzīvojam.Problēmas uztver daudz vieglāk par mani un palīdz tās pārvarēt.Viņam ir pārsteidzoši vienkāršs skatījums uz dzīvi.Nesteidzas nosodīt,bet uztver primitīvi.Lietas ir tādas,kādas ir.Ar vērtējumu mēs tās sagrupējam labajās un sliktajās.

Kāpēc mans vārds nav uz maksimālo? Es esmu skaistāks par Artūrtiem!

Ja tads es esmu.viss kas te ir rakstits tas ir par mani.Edgari rulle.

Popularitātes līkne